השקעות
מולטי פמילי

 

השקעות מולטי פמילי בארה"במתחמי Multifamily אינו פתרון דיור חדש בארה"ב. מזה למעלה מחצי מאה, הממשל בארה"ב מעודד חברות פרטיות להחזיק בנכסים שמיועדים אך ורק לשכירות.
כרבע מאוכלוסיית ארה"ב (כ~ 70, 80 מליון איש) מתגוררת בפתרונות דיור כאלו שהפכו לשכונות בפני עצמן. להבדיל מהמקובל לחשוב, במקרים רבים, מדובר בשכונות איכותיות, שכוללות בין היתר בריכת שחיה, חדר כושר וגדר תוחמת מסביב להן, והן מיועדות לבני מעמד הביניים.

לפי נתוני חברת המחקר CBRE ב 2021 שוק המולטי פמילי גלגל סכום היסטורי, של 335 מליארד דולר!  לצורך ההשוואה - תמ"ג מדינת ישראל ב 2020 היה כ~402 מליארד דולר.

היסטורית, שוק עסקאות ההשבחה בעולם ה- Multifamily מייצר למשקיעים בו תשואה שנתית גבוהה, הנובעת הן מעליית שכר הדירה בעקבות השבחת המתחמים, הן משיפור התפעול, והן מרווח שנוצר אגב מכירת הנכס.

אנחנו מתמחים במציאת היזמים הטובים, עסקאות מצויינות המתאימות להשבחה (VALUE ADD) של מתחמי MULTIFAMILY תוך התמקדות בכמה תתי- שווקים.

לראשונה בישראל: קרן מולטי פמילי מפוזרת גם למשקיעים שאינם כשירים

קרן "פאסיל 4", מנוהלת על ידי בית ההשקעות IKGAI, שכבר צבר ניסיון משמעותי בהשקעות בשוק זה מציעה פיתרון לבעית חוסר הפיזור הקיימת ברוב ההשקעות בתחום. היתרון הבולט של הקרן הוא הפיזור על פני מספר פרויקטים של Multifamily באזורים נבחרים בארה"ב.
הפיזור של הקרן בא לידי ביטוי בשני אופנים:

 • הראשון, פיזור על פני מספר פרויקטים, כאשר כל פרויקט כולל מספר רב של יחידות דיור, קרי פיזור על פני מאות יח' דיור.
 • השני, פיזור גיאוגרפי כך שאם אזור אחד נפגע ממשבר כזה או אחר, אזורים אחרים שלא נפגעו, יפצו על ההפסד או על הירידה ברווחיות של הפרויקט באזור שנפגע.

עד היום, קרנות מולטי פמלי מפוזרות היו מוצעות רק למשקיעים כשירים, "פאסיל 4" מציעה לראשונה השקעה בקרן מפוזרת גם למשקיעים פרטיים בסכומי כניסה קטנים יותר.
קרן "פאסיל 4" מאפשרת לעד 35 משקיעים להשקיע עד 100 אלף דולר כל אחד, והכל כמובן בכפוף לחוק.

יתרונות ההשקעה בקרן "פאסיל 4":

 • הקרן מפזרת את ההשקעה במספר פרוייקטים - קרי,
  פיזור גדול המוריד את הסיכון בלי להתפשר על התשואה
 • נכסים גדולים (מעל 100 יח' דיור ) בדרג מוסדי,
  כלומר גם בפרוייקטים עצמם ישנן יותר דירות עם יותר פיזור
 • השקעה בשותפות ישראלית ולא בארה"ב
 • חברה יזמית ותיקה ומנוסה, הממוקמת בארה"ב. מטה החברה בניו יורק.
 • ההשקעה אך ורק בנכסי CLASS B ומעלה, באיזורי תעסוקה מגוונת

נשמח להפגש ולספר עוד על הפרוייקטים שלנו.

IKGAI Multifamily fund advantageUntitled design (9)
 

לקבלת מידע או תיאום פגישה:

   
  דילוג לתוכן